AB-FD01250-19712-8A1
DigiKey Part Number
AB-FD01250-19712-8A1-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AB-FD01250-19712-8A1
Description
LED MOD AB-FD LNR STRIP
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Lighting COBs Engines Modules LED Module AB-FD Linear Light Strip, Flexible
Category
Viewing Angle
120°
Manufacturer
American Bright Optoelectronics Corporation
Features
IP68
Series
Size / Dimension
5000.00mm L x 12.50mm W
Packaging
Bag
Height
6.50mm